икона за превчитување
Икона преку шалтер

24/7 Тргување преку шалтер

Исплати до 98%

Икона за депозит

$50 Минимален депозит

Достапно за секого

Икона за големина

$0.01 Мини трговска големина

Погоден за почетници

Икона за средства

100+ Тргување средства

Акции / Crypto / Forex

Зошто Изберете нас?

Едноставно. Сигурен. Безбедно.

Икона за интерфејс
Интерфејс лесен за корисници

Навигирајте го вашето финансиско патување со леснотија, благодарение на нашиот кориснички интерфејс дизајниран за трговци на сите нивоа.

Икона за алатки
Копирај алатки за тргување

Подобрете ја вашата трговска стратегија со нашите алатки за тргување со копии, овозможувајќи ви да ги отсликате потезите на искусни трговци без напор.

Икона за повлекувања
Брзо повлекување

Пристапете до вашите профити брзо и безбедно со нашиот систем за брзо повлекување, осигурувајќи дека вашите средства се достапни кога ви се потребни.

Икона за средства
100+ средства за тргување

Диверзифицирајте го вашето портфолио со нашиот широк избор од над 100 трговски средства, вклучувајќи акции, крипто, девизен курс и стоки.

Икона за потпора
Помош до 500x

Максимизирајте ги вашите потенцијални приноси со до 500x потпора, што ви дава моќ да го засилите вашето тргување позиции значително.

Икона за депозити
Повеќе начини на депозит

Финансирајте ја вашата сметка со повеќе начини на депозит, нудејќи ви погодност и флексибилност за тргување по ваши услови.

Икона за графикони
Напредни алатки за графикони

Усовршете ја вашата анализа на пазарот со напредни алатки за графикони, обезбедувајќи ви увид и прецизност за подобри перформанси за тргување.

Икона за безбедност
Експертско одделение за безбедност

Тргувајте со доверба, знаејќи дека вашите инвестиции се заштитени со безбедност од стручно ниво дизајнирана да чувајте ги вашите средства безбедни.

Икона за поддршка
24 / 7 за поддршка на корисниците

Добијте деноноќна помош од нашиот посветен тим за поддршка на клиентите, осигурувајќи дека помошта е секогаш достапно секогаш кога ви е потребно.

Запознајте ги нашите тим

Ние сме тука да ви помогнеме и да ве водиме низ се.

Тимска слика
Вејд Ворен

Веб развој

Тимска слика
Тереза ​​Веб

Бизнис РАЗВОЈ

Тимска слика
Алберт Флорес

Пазарен консултант

Тимска слика
Беси Купер

Финансиски советник

Поврзете се Со нашите клиенти

Сакаме да се поврзуваме со нашите клиенти за да слушнеме за нивните искуства и како можеме да се подобриме.

Откако почнав да користам V7N Тргување, моето трговско искуство целосно се трансформираше. Пријателски за корисникот интерфејсот и напредните алатки за графикони го олеснија следењето на моите инвестиции и информираноста одлуки. Исто така, бев импресиониран од брзиот процес на повлекување. Силно го препорачувам на секој што бара да ја подигнат нивната трговска игра!

V7N Тргувањето ми ја промени играта. Опциите за потпора ми дозволија да го максимизирам моето тргување потенцијалот и разновидноста на расположливите средства значи дека сум бил во можност да го диверзифицирам моето портфолио како никогаш пред. Плус, тимот за поддршка на корисниците е секогаш тука кога ми требаат, без разлика на времето од денот. чувствувам безбеден и овластен како трговец со V7N.

Бев нов во тргувањето кога се приклучив V7N Тргување, но нивните образовни ресурси и алатки за тргување копии имаат беше неверојатно корисен. Научив толку многу и веќе видов значително подобрување во моето тргување стратегии. Експертската безбедност исто така ми дава мир на умот дека моите инвестиции се безбедни. Многу ми е мило што избрал V7N Тргување!

Најчесто поставувани прашања Прашања

Имате прашања? Имаме одговори!

Ние нудиме опсег на сметки приспособени да задоволат различни потреби за тргување, вклучувајќи основни, професионални, и ВИП сметки. Изборот на вистинскиот зависи од фактори како што е вашето трговско искуство, големината на инвестицијата и посакуваните карактеристики. Нашиот тим за услуги на клиентите е исто така при рака да ви помогне да ве водиме преку опциите и пронајдете најдобро одговара за вашите цели за тргување.

Нашата платформа работи со транспарентност во однос на надоместоците и провизиите. Во зависност од типот на сметката и средствата со кои тргувате, трошоците може да вклучуваат распон, провизии за трансакции и финансирање преку ноќ давачки. Ние обезбедуваме детална структура на надоместоци на нашата веб-локација, а нашата корисничка поддршка може да понуди a расчленување на сите трошоци што може да ги направите.

Депонирањето и повлекувањето средства е едноставно и сигурно со повеќе начини на плаќање достапни, вклучувајќи банкарски трансфери, кредитни картички и е-паричници. Депозитите обично се инстант, додека повлекувањата се обработуваат во рок од 24 часа. Сепак, времето на пристигнување на вашите средства може да варира во зависност на избраниот метод и банкарска институција.

Ние веруваме во зајакнувањето на нашите трговци преку образованието. Нашата платформа обезбедува сеопфатен опсег на ресурси, вклучувајќи видеа со упатства, вебинари и обемна база на знаење. Дополнително, нашата Тимот за поддршка на клиентите е достапен 24/7 за да одговори на сите прашања и да ве води низ вашето тргување патување.

Безбедноста на вашите инвестиции и лични информации е наш најголем приоритет. Ние вработуваме најсовремена технологија за шифрирање и следете строги регулаторни стандарди за да ги обезбедите вашите податоци а средствата се секогаш заштитени. Редовните ревизии и континуираното следење, исто така, ни помагаат да го одржиме највисоки нивоа на безбедност.

Да, можете да пристапите до вашата трговска сметка на повеќе уреди, вклучувајќи десктоп компјутери, таблети и паметни телефони. Нашата платформа е компатибилна со сите главни прелистувачи, а нудиме и мобилна апликација достапно и за уредите со Android и iOS, што гарантира дека можете да тргувате и да ги следите вашите инвестиции каде и да си.

faq-палецот