ikona e parangarkuesit
Ikona OTC

24/7 Tregtim OTC

Pagesat deri në 98%

Ikona e depozitës

$50 Depozita Minimale

E përballueshme për të gjithë

Ikona e madhësisë

$0.01 Madhësia Min Trade

I përshtatshëm për fillestarët

Ikona e aktiveve

100+ Aktivet tregtare

Stoqet / Kripto / Forex

Pse Na zgjidhni ne?

E thjeshtë. I besueshëm. I sigurt.

Ikona e ndërfaqes
User-Friendly Interface

Lundroni me lehtësi udhëtimin tuaj financiar, falë ndërfaqes sonë miqësore për përdoruesit, e krijuar për tregtarët të të gjitha niveleve.

Ikona e veglave
Kopjoni mjetet e tregtimit

Përmirësoni strategjinë tuaj të tregtimit me mjetet tona të tregtimit të kopjeve, duke ju lejuar të pasqyroni lëvizjet e tregtarët me përvojë pa mundim.

Ikona e tërheqjeve
Tërheqje të shpejta

Qasni fitimet tuaja shpejt dhe me siguri me sistemin tonë të tërheqjes së shpejtë, duke siguruar që fondet tuaja janë në dispozicion kur keni nevojë për to.

Ikona e aktiveve
100+ Asete Tregtare

Diversifikoni portofolin tuaj me përzgjedhjen tonë të gjerë të mbi 100 aktiveve tregtare, duke përfshirë aksionet, kripto, forex dhe mallra.

Ikona e levës
Leva deri në 500x

Maksimizoni kthimet tuaja të mundshme me levën deri në 500x, duke ju dhënë fuqinë për të përforcuar tregtimin tuaj pozicione në mënyrë të konsiderueshme.

Ikona e depozitave
Metodat e shumëfishta të depozitimit

Financoni llogarinë tuaj me metoda të shumta depozitimi, duke ju ofruar komoditetin dhe fleksibilitetin për të tregtuar sipas kushteve tuaja.

Ikona e grafikëve
Mjetet e avancuara të grafikut

Përsosni analizën tuaj të tregut me mjete të avancuara grafiku, duke ju ofruar njohuri dhe saktësi për të performancë më e mirë tregtare.

Ikona e sigurisë
Siguria e notës së ekspertëve

Tregtoni me besim, duke ditur se investimet tuaja mbrohen nga siguria e nivelit të ekspertëve të krijuar për të mbajini pasuritë tuaja të sigurta.

Ikona e mbështetjes
24 / 7 Mbështetja e klientit

Merr asistencë gjatë gjithë kohës nga ekipi ynë i përkushtuar i mbështetjes së klientit, duke u siguruar që ndihma të jetë gjithmonë në dispozicion sa herë që ju nevojitet.

Takoni tonë ekip

Ne jemi këtu për t'ju ndihmuar dhe udhëhequr për çdo gjë.

Imazhi i ekipit
Wade Warren

Tema & Dukje

Imazhi i ekipit
Theresa Webb

Zhvillimin e Biznesit

Imazhi i ekipit
Albert Flores

Konsulent tregu

Imazhi i ekipit
Bessie Cooper

Këshilltar Financiar

Lidh Me Klientët Tanë

Na pëlqen të lidhemi me klientët tanë për të dëgjuar për përvojat e tyre dhe se si mund të përmirësohemi.

Që kur fillova të përdor V7N Tregtimi, përvoja ime tregtare është transformuar plotësisht. Përdorues miqësor ndërfaqja dhe mjetet e avancuara të grafikut e kanë bërë shumë më të lehtë ndjekjen e investimeve të mia dhe informimin vendimet. Unë kam qenë gjithashtu i impresionuar me procesin e shpejtë të tërheqjes. Rekomandohet shumë për këdo që kërkon për të ngritur lojën e tyre tregtare!

V7N Tregtimi ka qenë një ndryshim i lojës për mua. Opsionet e levës më kanë lejuar të maksimizoj tregtimin tim potenciali dhe shumëllojshmëria e aktiveve të disponueshme do të thotë që unë kam qenë në gjendje të diversifikoj portofolin tim si kurrë përpara. Plus, ekipi i mbështetjes së klientit është gjithmonë aty kur kam nevojë për ta, pavarësisht nga koha e ditës. une ndiej i sigurt dhe i fuqizuar si tregtar me V7N.

Unë isha i ri në tregtimin kur u bashkova V7N Tregtimi, por burimet e tyre arsimore dhe mjetet e tregtimit të kopjeve kanë ka qenë tepër i dobishëm. Kam mësuar kaq shumë dhe kam parë tashmë një përmirësim të rëndësishëm në tregtimin tim strategjive. Siguria e nivelit të ekspertëve më jep gjithashtu paqe mendore se investimet e mia janë të sigurta. Jam shumë i lumtur që zgjodhi V7N Tregtim!

e bëra më shpesh pyetjet

Keni pyetje? Ne kemi përgjigje!

Ne ofrojmë një sërë llogarish të përshtatura për të përmbushur nevoja të ndryshme tregtare, duke përfshirë bazën, profesionale, dhe llogaritë VIP. Zgjedhja e duhur varet nga faktorë të tillë si përvoja juaj tregtare, madhësia e investimit dhe veçoritë e dëshiruara. Ekipi ynë i shërbimit ndaj klientit është gjithashtu gati për t'ju ndihmuar t'ju udhëzojë përmes opsioneve dhe gjeni përshtatshmërinë më të mirë për qëllimet tuaja tregtare.

Platforma jonë funksionon me transparencë në lidhje me tarifat dhe komisionet. Në varësi të llojit të llogarisë dhe aktivet që po tregtoni, kostot mund të përfshijnë diferencat, tarifat e transaksionit dhe financimin brenda natës akuzat. Ne ofrojmë një strukturë të detajuar tarifash në faqen tonë të internetit dhe mbështetja jonë për klientët mund të ofrojë a zbërthimi i çdo tarife që mund të keni.

Depozitimi dhe tërheqja e fondeve është e thjeshtë dhe e sigurt me mënyra të shumta pagese në dispozicion, duke përfshirë transfertat bankare, kartat e kreditit dhe kuletat elektronike. Depozitat janë zakonisht të menjëhershme, ndërsa tërheqjet përpunohen brenda 24 orëve. Megjithatë, koha e mbërritjes së fondeve tuaja mund të ndryshojë në varësi në metodën e zgjedhur dhe institucionin bankar.

Ne besojmë në fuqizimin e tregtarëve tanë përmes edukimit. Platforma jonë ofron një gamë të plotë të burime, duke përfshirë video mësimore, webinare dhe një bazë të gjerë njohurish. Përveç kësaj, tonë Ekipi i mbështetjes së klientit është i disponueshëm 24/7 për t'iu përgjigjur çdo pyetjeje dhe për t'ju udhëhequr gjatë tregtimit tuaj udhëtim.

Siguria e investimeve tuaja dhe e informacionit personal është prioriteti ynë më i madh. Ne punësojmë teknologjinë më të fundit të enkriptimit dhe ndiqni standarde të rrepta rregullatore për të siguruar të dhënat tuaja dhe fondet janë gjithmonë të mbrojtura. Auditimet e rregullta dhe monitorimi i vazhdueshëm gjithashtu na ndihmojnë të ruajmë nivelet më të larta të sigurisë.

Po, mund të hyni në llogarinë tuaj tregtare në pajisje të shumta, duke përfshirë desktopët, tabletët dhe telefonat inteligjentë. Platforma jonë është e pajtueshme me të gjithë shfletuesit kryesorë dhe ne ofrojmë gjithashtu një aplikacion celular në dispozicion si për pajisjet Android ashtu edhe për iOS, duke siguruar që ju të mund të tregtoni dhe monitoroni investimet tuaja kudo që të jeni.

faq-thumb